meie teenused:

Udhëtim me deve nga Marrakech

Për një ekspeditë të mrekullueshme në Marrakech, ne do t’ju marrim nga hoteli në Veri të qytetit; në palmeraie, një oasis i këndshëm i përbërë nga 150.000 pemë palme. Pastaj, një udhëtim me deve që zgjati një orë e gjysmë për të eksploruar disa nga pamjet panoramike të palmeraie.

Darka Fantasia Moroccan dhe shfaqja folklorike

Në zemër të palmeraie të Marrakech, dhe nën tendat ekzotike Berbere, ju do të shijoni ushqime të mrekullueshme tipike marokene, për tu cituar, Harira, Meçoui, Couscous me perime, dhe çaj me biskota marokene, e ndjekur nga skena të paharrueshme të kwrcimeve. karvanwve, dhe grupe folklorike muzikantësh që përfaqësojnë të gjitha rajonet e Marokut ashtu si njëmijë e një netët.

Quad / buggy nga Marrakech

Në një kuadrat, ju mund të mbuloni shkretëtirën e mahnitshme dhe të kaloni pranë maleve të Jbilet dhe palmeraies së egër. Ju gjithashtu do të vizitoni fshatrat autentikë Berber dhe do të eksploroni mikpritjen e tyre të mahnitshme.

Makina me qira nga Marrakech

Hilali Tours është një agjenci në Marrakech, e cila ka shërbime të shkëlqyera dhe çmime të arsyeshme. Nëse dëshironi të merrni njw makinw me qira si për arsye profesionale ashtu edhe për personale ne do t’ju ndihmojmë të merrni një shërbim të shpejtë, dhe me cilësi. Ju gjithashtu mund të merrni kuotim falas në lidhje me prenotimin.

Klasat e gatimit Marrakech

Për ata që janë të dhënë pas gatimit, ne kemi përgatitur mwnyrat më të mira për të zbuluar gastronominë marokene dhe sekretet e saj. Ne do tju japim mundësinë për të mësuar se si tw gatuajmë pjatat e preferuara nën mbikëqyrjen e kuzhinierit tonë.