TREK MOROCCO DESERT është një kompani turesh me qendër në Marok dhe ofron ture 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19 , 20,21,25,30 ditë nga Casablanca në Sahara, shkretëtirë, Merzouga, Fes, Marrakech, Casablanca, Chefchaouen, Rabat, Ouarzazate, Zagora, Chegaga, Meknes, Tetouan, Esaouira, Tangier and Agadir… Turet tona private në Marok dhe udhëtimet në Casablanca, të menaxhuara nga Nourddine në Marok i cili është i specializuar  për ture në Marok, Ture shkretëtire në Marrakech, Ekskursione në Agadir dhe Udhëtime që nisen nga Tangier në Chefchaouen dhe në shkretëtirën e Saharasë.

Ekskursijas pa Maroku, pārgājieni un brīvdienas

No nelīdzenajiem Atlasa kalniem ziemeļos līdz  Sahāras tuksneša kāpām, rietumos pie Atlantijas okeāna krastiem un trokšņainajos, vienmēr dzīvelīgajos bazāros un medīnās, Maroka ir valsts Ziemeļāfrikā ar dvēseli, tā ir sajūtu un maņu piesātināta pieredze un pilnīgi cita pasaule, salīdzinot ar Eiropu, lai gan Spānija ir gandrīz tepat aiz stūra.

Marokas piesātinātās ekskursijas

Mēs piedāvājam plašas grupu ekskursiju iespējas, privātus ceļojumus, pārgājienus, ģimenes tūres un brīvdienas, kas pieskaņotas Jūsu personiskajām vajadzībām – Marokā var ceļot tā, kā Jums ir visērtāk.

Līkumojiet nesteidzīgi cauri dzīvīgajiem tirgiem un izbaudiet marokāņu dzīvi un kultūru tādu, kāda tā vienmēr ir bijusi Fēsas tirgu labirintos; kaulējieties par precēm Marrākešas Džamaa el-Fna laukumā; izbaudiet Taghazoutas krastus vai dodieties eksotiskos pārgājienos Marokas savvaļā kopā ar vietējām nomadu ciltīm – berberiem.

Marokas grupu ekskursijas

Izbaudiet, kā atdzīvojas Jūsu sajūtas mūsu fantastisko gidu pavadībā brīvdienās uz maģisko Maroku. Izjūtiet noslēpumaino un nostalģisko Marrākešu un tās neaizmirstamo vecpilsētu, pastaigājieties cauri Fēsas tirgus labirintiem, , izdzīvohiet krāsaino Todras aizu, jājiet ar kamieļiem pa tuknesi, apmetieties teltīs kopā ar berberiem un izpētiet fantastisko UNESCO iekļauto Ait Benhaddou – leģendāro nocietināto vecpilsētu.

Jaunais gads un Ziemassvētki Marokā

Kur jūs svinēsiet Ziemassvētkus un Jauno gadu? Kāpēc gan neizbaudīt svētku laiku Marokā; garantējam Ziemassvētku noskaņojumu un un svētku sajūtu! Atklājiet Marrākešu ar tās rosīgajiem tirgiem, iespaidīgo Todras aizu, nocietināto Ait Benhaddou kasbu un skaisto Atlantijas okeānu viduslaiku Essaouiras krastos – tas noteikti būs aizraujošāk nekā sēdēt mājās un ēst Ziemassvētku tītara pārpalikumus!

Marokas ģimenes tūres

Maroka ir ideāls galamērķis ceļojumiem kopā ar ģimeni. Mūsu īpaši ģimenei izplānotās brīvdienas Marokā ir ideāli piemērotas jaunu kultūru, vēsturisko objektu un izklaižu iespēju atklāšanai pat pašiem mazākajiem ceļotājiem, it īpaši jāšana ar kamieļiem pa Sahāras tuksnesi, sērfošanas prasmju apgūšana Taghazoutā vai UNESCO iekļautās Ait Benhaddou apskatīšana.

Vēlaties novirzīties no visu iemītās takas vai nejūtaties ērti, ceļojot grupā? Mūsu privātie ceļojumi atļauj Jums ceļot Jūsu pašu ātrumā un var tik piemēroti, lai atbilstu tieši Jūsu vajadzībām. Kā ar atpūtu krāsainajā un apburošajā zvejnieku ciematiņā Essaouirā, apskatot Herkulesa alas, vai ceļojumu caur Rifa kalniem un romiešu drupu apskati Volubilisā? Lai arī kādas ir Jūsu vēlmes, Maroka var tās piepildīt!

Brīvdienas Marokā, piemērotas tieši Jums !

Maroka piedāvā aizraujošu kultūras un noslēpumainas mistikas sajaukumu. Mēs varam noorganizēt jebkādu grupu ekskursiju kā privāto ekskursiju, lai pielāgotos Jūsu vēlmēm attiecībā uz dzīvesvietu un ekskursijas sākuma datumu. Turklāt, ja Jums ir kāda īpaša vēlme vai vēlaties aplūkot Marokā tieši Jūsu izvēlētu mērķi, mūsu gidi un tūrisma operatori būs ļoti pretimnākoši un atsaucīgi, pieskaņojot ceļojuma plānus un aktivitātes tieši Jūsu vajadzībām.